NL         FR         DE         EN

Toernooiagenda

De Pokémonliga's en TO's organiseren gezamenlijk en individueel diverse toernooien. Er zijn twee categoriën toernooien:

  Toernooien die NIET meetellen voor je spelersniveau ("rating").
Hiertoe behoren alle toernooien die door de lokale Pokémonliga's georganiseerd worden en de Prereleases. Uitzondering daarop zijn die toernooien die expliciet aangemerkt zijn dat ze wel tellen voor je rating.

  Toernooien die WEL meetellen voor je spelersniveau ("rating")
Voor wie de top wil bereiken en een kans wil maken om mee te mogen doen aan de Wereldkampioenschappen 2014 in Washington D.C. (USA) zijn er de Premier Events (met uitzondering van de Prereleases). Deze toernooien zijn met een asterisk (*) aangegeven.
Wie aan toernooien mee wil doen moet wel met zijn/haar deck aan bepaalde voorwaarden voldoen. De toernooiregels dienen daartoe aandachtig bestudeerd te worden en zijn te vinden achter de doorlinkknoppen "Overige info › Toernooiregels" en "Inschrijven › Decklistformulier" bovenaan op deze pagina. Ook staat de nieuwste update van de spelregels in het Nederlands op deze site. Voorinschrijven voor Premier Events (met uitzondering van de Prereleases) verloopt via het inschrijfformulier op deze site (knop "Inschrijven › toernooien"). Voor het inschrijven voor Prereleases moet men gebruik maken van het vermelde emailadres van de toernooi organisator.

De gezamenlijke Pokémonliga's organiseren de onderstaande belangrijke toernooien:


Liga-toernooien
Momenteel staan er geen liga-toernooien aangemeld


Prerelease  XY

zaterdag 8 februari 2014 Ho-Oh's Tower (BE) (TO Manuel Riemis)
Café Het Centrum, Kerkplein 1, 2340 Beerse, België (start om 13.00 uur; zaal open 12.30 uur)
Inschrijven: grindskaters@live.be

zaterdag 8 februari 2014 Spellekijn (NL) (TO Bauke Wijnsma)
Spellekijn, Peperstraat 12, 8911 JA Leeuwarden, Nederland (start om 10.45 uur; zaal open 10.00 uur)
Inschrijven: baukesuper@hotmail.com

zaterdag 8 februari 2014 Squirtle Squad (NL) (TO Gawein Wagner)
Wijkcentrum De Brink, Dreef 71, 3075 HA Rotterdam, Nederland (start om 12.00 uur; zaal open 11.45 uur)
Inschrijven: gaweinwagner@pokemon-organizedplay.nl

zondag 9 februari 2014 Hermelijn (BE) (TO Nelly Chiese)
Hermelijn, Molenstraat 36, 9300 Aalst, België (start om 12.00 uur; zaal open 11.00 uur)
Inschrijven: info@strips-hermelijn-games.be

zondag 9 februari 2014 Purperen Draak (NL) (TO Martijn Bos)
Nieuwe Ebbingestraat 83, 9712 NG Groningen, Nederland (start om 12.00 uur; zaal open 11.00 uur)
Inschrijven: pokemon@purperendraak.nl

zondag 9 februari 2014 Chez Pikachu (NL) (TO HaPé Wagner)
De tafelridder, Oude Herengracht 11a, 2312 LN Leiden, Nederland (start om 12.00 uur; zaal open 11.45 uur)
Inschrijven: drhpwagner@hotmail.com

dinsdag 11 februari 2014 Absol's Arena (NL) (TO Elsa Wagner-van Zijp)
Spellenhuis, Kruisweg 66, 2011 LE Haarlem, Nederland (start om 15.30 uur; zaal open 15.15 uur)
Inschrijven: wagnervanzijp@hotmail.com

woensdag 12 februari 2014 Chez Pikachu (NL) (TO Elsa Wagner-van Zijp)
Speciaal format:Theme Deck Construct* Buurthuis Op Eigen Wieken, Valkenpad 3-5, 2317 AN Leiden, Nederland (start om 15.30 uur; zaal open 15.15 uur)
Inschrijven: wagnervanzijp@hotmail.com

zondag 16 februari 2014 als side event op ECC 2014 - Arnhem (NL) (TO HaPé Wagner)
Sporthal Elderveld, Breezandpad 13, NL-6843 JM Arnhem, Nederland (vanaf 11.00 uur meerdere speelsessies; zaal open 8.30 uur, inschrijving ter plekke start om 10.15 uur)
Inschrijven: ter plekke of voorinschrijving bij drhpwagner@hotmail.com

zondag 23 februari 2014 Tornadus Thunderus Circuit (NL)(TO Anna Schipper)
Wijkcentrum De Schulp, Buizerdstraat 10, 9404 BB Assen, Nederland (start om 12.00 uur; zaal open 11.30 uur)
Inschrijven: anna.schipper@gmail.com

zaterdag 23 februari 2014 Outpost Gent (TO Andy Ghijs)
Outpost Gent, Ottergemsesteenweg 13, 9000 Gent, België (start om 12.30 uur; zaal open 11.30 uur)
Inschrijven: Andy@pokeliga.be

* Bij Theme Deck Construct krijgen alle deelnemers een willekeurig uitgedeeld XY Theme Deck en drie boosters om een deck mee te maken. Na afloop krijgt elke deelnemer nog een booster XY en een prereleasekaart.



League Challenge (LC)*

-Froakie season- (periode 13 januari t/m 23 februari 2014)

zaterdag 25 januari 2014 LC Gent (BE) (TO Andy Ghijs)
Outpost Gent, Ottergemsesteenweg 13, 9000 Gent, België (Inschrijven 11.30 - 12.30 uur)

dinsdag 28 januari 2014 LC Haarlem (NL) (TO Elsa Wagner-van Zijp)
Spellenhuis, Kruisweg 66, 2011 LE Haarlem, Nederland (Inschrijven 14.30 - 14.50 uur)

zaterdag 1 februari 2014 LC Beerse (BE) (TO Manuel Riemis)
Café Het Centrum, Kerkplein 1, 2340 Beerse, België (Inschrijven 12.00 - 13.00 uur)

woensdag 19 februari 2014 LC Groningen (NL) (TO Martijn Bos)
De Purperen Draak, Nieuwe Ebbingestraat 83, 9712 NG Groningen, Nederland (Inschrijven 14.30 - 15.00 uur)

donderdag 20 februari 2014 LC Den Haag (NL) (TO HaPé Wagner)
Spellenhuis, Zoutmanstraat 94, 2518 GT Den Haag, Nederland (Inschrijven 14.45 - 15.20 uur)

zaterdag 22 februari 2014 LC Aalst (BE) (TO Nelly Chiese)
Hermelijn, Molenstraat 36, 9300 Aalst, België (Inschrijven 11.00 - 12.00 uur)

zaterdag 22 februari 2014 LC Leeuwarden (NL) (TO Bauke Wijnsma)
Spellekijn, Peperstraat 12, 8911 JA Leeuwarden, Nederland (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

zaterdag 22 februari 2014 LC Rotterdam (NL) (TO Elsa Wagner-van Zijp)
Wijkcentrum De Brink, Dreef 71, 3075 HA Rotterdam, Nederland (Inschrijven 11.45 - 12.20 uur)

zondag 23 februari 2014 LC Leiden (NL) (TO HaPé Wagner)
Buurthuis Op Eigen Wieken, Valkenpad 3-5, 2317 AN Leiden, Nederland (Inschrijven 11.45 - 12.20 uur)



-Xerneas season- (periode 24 februari t/m 7 april 2014)

dinsdag 25 februari 2014 LC Haarlem (NL) (TO Elsa Wagner-van Zijp)
Spellenhuis, Kruisweg 66, 2011 LE Haarlem, Nederland (Inschrijven 14.30 - 14.50 uur)

zaterdag 1 maart 2014 LC Beerse (BE) (TO Manuel Riemis)
Café Het Centrum, Kerkplein 1, 2340 Beerse, België (Inschrijven 12.00 - 13.00 uur)

zaterdag 8 maart 2014 LC Gent (BE) (TO Andy Ghijs)
Outpost Gent, Ottergemsesteenweg 13, 9000 Gent, België (Inschrijven 11.30 - 12.30 uur)

zaterdag 15 maart 2014 LC Aalst (BE) (TO Nelly Chiese)
Hermelijn, Molenstraat 36, 9300 Aalst, België (Inschrijven 11.00 - 12.00 uur)

zaterdag 22 maart 2014 LC Leeuwarden (NL) (TO Bauke Wijnsma)
Spellekijn, Peperstraat 12, 8911 JA Leeuwarden, Nederland (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

donderdag 27 maart 2014 LC Den Haag (NL) (TO HaPé Wagner)
Spellenhuis, Zoutmanstraat 94, 2518 GT Den Haag, Nederland (Inschrijven 14.45 - 15.20 uur)

datum volgt LC Assen (NL) (TO Anna Schipper)
locatie volgt

datum volgt LC Groningen (NL) (TO Martijn Bos)
De Purperen Draak, Nieuwe Ebbingestraat 83, 9712 NG Groningen, Nederland (Inschrijven 14.30 - 15.00 uur)

datum volgt LC Leiden (NL) (TO HaPé Wagner)
Buurthuis Op Eigen Wieken, Valkenpad 3-5, 2317 AN Leiden, Nederland (Inschrijven 11.45 - 12.20 uur)

datum volgt LC Rotterdam (NL) (TO Elsa Wagner-van Zijp)
Wijkcentrum De Brink, Dreef 71, 3075 HA Rotterdam, Nederland (Inschrijven 11.45 - 12.20 uur)



Regional Championships (RC)*

zondag 3 november 2013 RC Breda (NL) (TO HaPé Wagner)
Gemeenschapshuis De Belcrum, Pastoor Pottersplein 12, 4815 BC Breda, Nederland (Inschrijven: 9.45 - 10.45 uur)

zondag 17 november 2013 RC Gent (BE) (TO HaPé Wagner)
Outpost Gent, Ottergemsesteenweg 13, 9000 Gent, België (Inschrijven: 10.00 uur - 10.45 uur)

zondag 1 december 2013 RC Apeldoorn (NL) (TO HaPé Wagner)
Fun- en indoorskatepark Real-X, Sleutelbloemstraat 71A, 7322 AJ Apeldoorn, Nederland (Inschrijven: 9.45 - 10.45 uur)

zondag 2 maart 2014 RC Leiden (NL) (TO HaPé Wagner)
Buurthuis Op Eigen Wieken, Valkenpad 3-5, 2317 AN Leiden, Nederland (Inschrijven: 10.00 - 10.45 uur)

zondag 16 maart 2014 RC Antwerpen (BE) (TO HaPé Wagner)
Outpost Antwerpen, Beggaardenstraat 6, 2000 Antwerpen, België (Inschrijven: 10.00 - 10.45 uur)

zondag 23 maart 2014 RC Groningen (NL) (TO HaPé Wagner)
Jannes van der Wal Denksportcentrum (bovenzaal), Oliemuldersweg 43, 9713 VA Groningen, Nederland (Inschrijven: 10.00 - 10.45 uur)


City Championships (CC)*

zaterdag 14 december 2013 CC Arnhem (NL) (TO HaPé Wagner)
Wijkcentrum Elderveld, Breezandpad 15, 6843 JM Arnhem, Nederland (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

zondag 15 december 2013 CC Aalsmeer (NL) (TO Lia van Bemmelen)
Buurthuis Hornmeer, Roerdomplaan 3, 9401 HV Aalsmeer, 1431 WH Nederland (Inschrijven 9.45 - 10.45 uur)

zondag 15 december 2013 CC Assen (NL) (TO Anna Schipper)
In de Kloosterhof, Brink 40, 9401 HV Assen, Nederland (Inschrijven 10.15 - 11.00 uur)

zaterdag 21 december 2013 CC Leeuwarden (NL) (TO Bauke Wijnsma)
Spellekijn, Peperstraat 12, 8911 JA Leeuwarden, Nederland (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

zondag 22 december 2013 CC Leiden (NL) (TO HaPé Wagner)
Buurthuis Op Eigen Wieken, Valkenpad 3-5, 2317 AN Leiden, Nederland (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

maandag 23 december 2013 CC Haarlem (NL) (TO Elsa Wagner-van Zijp)
Spellenhuis, Kruisweg 66, 2011 LE Haarlem, Nederland (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

zaterdag 28 december 2013 CC Beerse (BE) (TO HaPé Wagner)
Café Het Centrum, Kerkplein 1, 2340 Beerse, België (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

zondag 29 december 2013 CC Aalst (BE) (TO Nelly Chiese)
Hermelijn, Molenstraat 36, 9300 Aalst, België (Inschrijven 10.00 - 11.00 uur)

donderdag 2 januari 2014 CC Den Haag (NL) (TO HaPé Wagner)
Spellenhuis, Zoutmanstraat 94, 2518 GT Den Haag, Nederland (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

zaterdag 4 januari 2014 CC Utrecht (NL) (TO Elsa Wagner-van Zijp)
The Joker, Oude Gracht 230A, 2311 NT Utrecht, Nederland (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

zondag 5 januari 2014 CC Almere (NL) (TO Elsa Wagner-van Zijp)
Buurtcentrum Parkwijk, Haagbeukweg 42, 1326 CP Almere, Nederland (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

zaterdag 11 januari 2014 CC Gent (BE) (TO Andy Ghijs)
Outpost Gent, Ottergemsesteenweg 13, 9000 Gent, België (Inschrijven 11.30 - 12.30 uur)

zondag 12 januari 2014 CC Breda (NL) (TO Elsa Wagner-van Zijp)
Gemeenschapshuis De Belcrum, Pastoor Pottersplein 12, 4815 BC Breda, Nederland (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

zaterdag 18 januari 2014 CC Rotterdam (NL) (TO Gawein Wagner)
Wijkcentrum De Brink, Dreef 71, 3075 HA Rotterdam, Nederland (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

zondag 19 januari 2014 CC Genk (BE) (TO HaPé Wagner)
Jeugdhuis Ginsert, Europalaan 26, 3600 Genk, België (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

zaterdag 25 januari 2014 CC Apeldoorn (NL) (TO HaPé Wagner)
Fun- en indoorskatepark Real-X, Sleutelbloemstraat 71A, 7322 AJ Apeldoorn, Nederland (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

zondag 26 januari 2014 CC Groningen (NL) (TO Martijn Bos)
Nieuwe Ebbingestraat 83, 9712 NG Groningen, Nederland (Inschrijven 11.30 - 12.30 uur)

zondag 26 januari 2014 CC Zoetermeer (NL) (TO Elsa Wagner-van Zijp)
Buurtruimte De Patio, Gaardedreef 189, 2723 AZ Zoetermeer, Nederland (Inschrijven 10.00 - 10.45 uur)

zondag 2 februari 2014 CC Hoorn (NL) (TO Jasper Heijdra)
Wijkcentrum De Zaagtand, Sint Eloystraat 106, 1624 VW Hoorn, Nederland (Inschrijven 10.00 - 11.00 uur)



European Challenge Cup 2014 (International Special Premier Event)*

zaterdag 15 februari 2014
(voorrondes)

zondag 16 februari 2014
(finales en side events)


Sporthal Elderveld, Breezandpad 13, NL-6843 JM Arnhem, Nederland
voorrondes: inschrijven van 8.00 - 9.45 uur; zaal open 8.00 uur

Sporthal Elderveld, Breezandpad 13, NL-6843 JM Arnhem, Nederland
finales: start om 8.30; zaal open 8.00
side events: inschrijving 10.15; start 11.00 - meerdere side event sessies




Belgische Kampioenschappen 2014 (BK)*

mei 2014

Ontmoetingshuis De Brug, Daenszaal, Hertshage 11-19, 9300 Aalst, België
(start om 10.30 uur; zaal open 9.30 uur)




Nederlandse Kampioenschappen 2014 (NK)*

juni 2014
(voorrondes)
juni 2014
(finales en side events)
(start om 10.15 uur; zaal open 9.00 uur)




Voor vragen en meer informatie kun je altijd terecht bij:
info@pokemon-organizedplay.eu